فروش مواد شوینده
خانه / سفید کننده هگزان / خرید عمده مایع سفید کننده هگزان با قیمت ارزان

خرید عمده مایع سفید کننده هگزان با قیمت ارزان

خرید عمده مایع سفید کننده هگزان به دلیل قیمت ارزان آن و قدرت بالایی که در تمیزی و لکه بری انواع مختلف لباس دارد، همواره با استقبال فراوان خریداران مواجه شده است.

همانطور که مستحضرید در حال حاضر استفاده از انواع مایع سفید کننده در خشکشویی ها و منازل، محبوبیت ویژه ای یافته است. زیرا این محصول انواع لکه های موجود در لباس ها را از بین برده ضمن اینکه قیمت پایینی دارد.

مایع سفید کننده هگزان

خرید عمده مایع سفید کننده هگزان

یکی از انواع سفید کننده ها، مایع سفید کننده برند هگزان است. این سفید کننده به دلیل خاصیت ضد عفونی کنندگی ای که دارد، انواع ویروس ها و باکتری های موجود در لباس را از بین برده لذا از انتقال بیماری نیز جلوگیری می کند.
این خاصیت بخصوص در بیمارستان ها حائز اهمیت است که لباس های افراد مختلف که دارای بیماری های متفاوتی می باشند، در کنار هم شسته می شوند. اما استفاده از سفید کننده، مشکل را حل نموده و انواع ویروس ها را از بین می برد. و سبب انتشار بیماری نمی شود.

مایع سفید کننده هگزان

مچنین مایع سفید کننده هگزان خاصیت درخشندگی و شفافیت لباس ها را نیز بر عهده دارد. لذا در صورت استفاده از آن دیگر نگران ثبات رنگ لباس خود نخواهید بود.
از دیگر ویژگی های مایع سفید کننده هگزان می توان به از بین بردن بوی بد لباس ها و حتی ماشین لباسشویی نام برد. این مایع به دلیل ترکیباتی که دارد، جرم های تشکیل دهنده بو را به طور کامل نابود میکند.
لازم به ذکر است نکته ای که در مورد استفاده از انواع مایع سفید کننده، باید مد نظر قرار گیرد، این است که این محصول بدرستی و در مقدار مناسب مورد استفاده قرار گیرد، چرا که در صورت استفاده نابجا سبب آسیب به بافت پارچه و حتی سوراخ شدن آن می شود.
لذا با توجه به ویژگی های ذکر شده، همواره خرید عمده مایع سفید کننده هگزان با استقبال فراوان خریداران مواجه شده است.

مایع سفید کننده هگزان

نحوه استفاده از مایع سفید کننده

باید خاطر نشان کرد که قبل از استفاده از مایع سفید کننده باید نسبت به نحوه استفاده از آن آگاهی پیدا کرد. لذا توصیه می شود که قبل از استفاده از این مایع موارد زیر را در نظر گرفت:

  1. مایع سفید کننده مناسب برای پارچه های کاملا سفید بوده و برای پارچه های ابریشم و پشم و … مناسب نمی باشد. و ممکن است به بافت پارچه آسیب وارد کند.
  2. به هنگام استفاده از انواع مایع سفید کننده باید آن را در مقدار مشخصی از آب حل نمود و هیچگاه به تنهایی و بدون مخلوط کردن با آب نباید مورد استفاده قرار داد.
  3. نباید بصورت مداوم از مایع سفید کننده استفاده کرد زیرا سبب تغییر در رنگ پارچه می شود.
جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش :خانم عباسی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950382
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *