فروش مواد شوینده
خانه / پودر ماشین سافتلن / شرکت تولیدی پودر ماشین سافتلن

شرکت تولیدی پودر ماشین سافتلن

شرکت تولیدی سافتلن از جمله برند های مشهور محصولات بهداشتی در ایران است که به ارائه انواع محصولات مانند پودر ماشین ، مایع ظرف شویی، انواع دستمال کاغذی و … میپردازد.

معرفی شرکت تولیدی سافتلن

شرکتی تولیدی گسترده ای به نام پاکشو در سال ۱۳۸۰ بخش عمده ای از محصولات شوینده لباس خود مانند مایع نرم کننده حوله و مایعات نرم کننده لباس و همچنین مایع لباسشویی خود را با برندی با نام سافتلن وارد بازار کرد.
این برند در طول مدتی کوتاه موفق شده است در بازار نرم کننده های حوله و لباس کشور جای باز کند. معرفی و پیشرفت برند سافتلن با ارائه مایعات لباس شویی سافتلن در سال ۱۳۸۶ به علاوه پودر های لباس شویی دستی و همچنین ماشینی سافتلن در سال ۱۳۸۷ باعث شد که این برند بازار گسترده ای از مواد شوینده حوله و لباس را به خود اختصاص دهد و در زمینه تهیه و تولید این محصولات پیشرفت کند.

شرکت تولیدی سافتلن

فروش انواع پودر ماشین سافتلن

شرکت سافتلن ارائه دهنده سبد جامعی از پودر های لباس شویی بوده که انواع آن را میوان با دو دسته کلی

تقسیم کرد هر یک از این گروه ها خود با انواع مختلفی تقسیم میشوند و با توجه به نیاز مصرف کنندگان تهیه میشوند.
از انواع مختلف ارائه شده پودر لباس شویی به توان به پودر های لباس شویی آنزیم دار، لکه بر، پودر های مختص لباس هی رنگی یا سیاه و سفید و حتی پودر های صابونی و… اشاره کرد.

 

شرکت تولیدی سافتلن

خرید پودر ماشین لباسشویی سافتلن

با توجه به اینکه برند سافتلن در ایران بسیار پر آوازه شده و طرفداران پسیاری دارد، این محصول به روش های مختلف در شهر ها و شهرستان ها توزیع شده و برای مشتریان خود قابل خرید است.
خرید عمده این محصولات به جهت تورزیع در عمده فروشی ها و فروشگاه های مواد شوینده سطح شهر به طور مستقیم و عمده از طرف کارخانه ها به فروش میرسد.
لازم با ذکر است در صورت دسترسی نداشتن به کارخانه با منظور خرید مستقیم میتوان از طریق سایت های ارائه دهنده این محصولات و امچنین نمایندگی های فروش آن در شهر ها و شهرستان های مختلف اقدام کرد.
در خرید از سایت ها علاوه بر امکان مقایسه محصولات، امکان مشاورا با کارشناسان فروش ره صورت آنلاین برای داشتن بهترین انتخاب نیز امکان پذیر است.
روش دیگر خرید که در زندگی عموم مردم انجام میشود خرید از فروشگاه های سطح شهر است.

شرکت تولیدی سافتلن

پودر های ماشین لباسشویی سافتلن در اکثر فروشگاه ها به منظور تک فروشی این محصولات یافت شده خرید آن با قیمتی مناسب و مطابق با قیمت مصرف کننده این محصولات که بر بدنه محصول درج شده امکان پذیر است.

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش :خانم عباسی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950382
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *