فروش مواد شوینده
خانه / پودر دستی داروگر / کارخانه تولیدی پودر دستی داروگر

کارخانه تولیدی پودر دستی داروگر

کارخانه تولیدی داروگر یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان محصولات شوینده از جمله پودر های لباسشویی دستی و ماشینی است.

معرفی کارخانه تولیدی داروگر

برند داروگر یا  سهامی عام کف یک شرکت ایرانی است که از سال های گذشته تا به امروز در زمینه تولید مواد بهداشتی و شوینده فعالیت میکند. این شرکت از زیر مجموعه های کارخانه تولی پرس قزوین است و در مجموع شامل ۱۲ شرکت زیرمجموعه در بخش‌های غذایی، دارویی، بهداشتی و شوینده است.

پودر دستی داروگر

فروش محصولات کارخانه تولیدی داروگر

از محصولات این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صابون نخل‌ نشان داروگر
  • پودر دستی داروگر
  • شامپو تخم مرغی داروگر
  • مایع ظرف شویی ریکا داروگر

صابون نخستین محصولی بود که توسط  این شرکت تولید شد و همچنین انواع پودر لباسشویی داروگر طبق آنچه روی بسته بندی این محصول نوشته شده‌است یکی از نخستین پودرهای لباس شویی تولید شده در ایران بوده است. شهرت مایع ظرف‌شویی ریکا به اندازه‌ای بوده است که بسیاری از ایرانیان مایع ظرف‌شویی را با عنوان «ریکا» می‌شناسند.
همچنین شامپو تخم‌مرغی داروگر که برای سال‌ها و به مدت طولانی بدون تغییری در بسته‌بندی و تنوع در ظاهر محصول تولید می‌شد و از محصولات پر فروش این شرکت به حساب می آمده است.

پودر دستی داروگر

خرید پودر دستی داروگر

امروزه شرکت داروگر با توجه به شهرتی که در ایران کسب کرده است مشتریان بسیاری نیز دارد. همین گسترش در فروش این محصولات سبب شده تا صاحبان این شرکت به فکر گسترش راه های عرضه محصولات خود بیافتند.
در نتیجه در حال حاضر خرید انواع پودر های دستی داروگر و همچنین سایر محصولات این شرکت به روش های مختلفی امکان پذیر است. از جمله راه های مقرون به صرفه خرید عمده این محصولات، خرید به صورت مستقیم از درب کارخانه تولیدی است.
علاوه بر این میتوان محصولات مورد نظر خود را به صورت عمده یا تکی. ر نمایندگی های فروش این محصولات نیز ثبت سفارش کنیم که این روش نیز به عبارتی خرید مستقیم به حساب امده و قیمت مناسب تری نسبت به سایر راه های تک فروشی یا عمده فروشی دارد.

پودر دستی داروگر

در نهایت نیز تمام محصولات داروگر از جنله پودر های دستی آن در فروشگاه های سطح شهر توزیع شده و در دسترس عموم مردم در اکثر شهر ها قرار میگیرد. روش خرید از فروشگاه ها و مراکز خرید فراگیر ترین روشی است که مردم به منظور خرید محصولات خود به صورت تکی و برای مصرف خانگی از آن استفاده میکنند.
علت پر طرفدار بودن این روش خرید در دسترس بودن آن برای مشتریان و خریداران است.

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش :خانم عباسی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950382
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *