فروش مواد شوینده
خانه / درباره ما

درباره ما

درباره ما

تولیدکننده، صادرکننده و فروشنده مواد شوینده بهداشتی و مواد اولیه شیمیایی

شرکت شوینده بهداشتی چیرا در سال ۱۳۸۰ با مدیریت واحد در راستای فرآوری، تولید سفارشی و تأمین مواد شوینده بهداشتی ، مواد اولیه شیمیایی و معدنی به منظور تأمین مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی کشور از یک سو و صادرات و فروش گسترده فعالیت خود را آغاز کرد و از بدو فعالیت خود توانسته است در عرضه مواد اولیه با کیفیت بالا و خدمات فروش و تأمین به موقع کالا، رضایت مشتریان را جلب کند و این امر اعتباری را فراهم ساخته که اصلی ترین سرمایه ما محسوب می‌گردد . شادمانیم که با فعالیت مستمر، به سهم خود توانسته‌ایم در تأمین مواد اولیه شیمیایی در یاری رسانی به چرخه تولید در کارخانه‌های کشور در بخش صنعت، معدن کشور ایفای نقش نمائیم .

اهداف استراتژیک :

۱- بازاریابی و فروش :

شرکت شوینده بهداشتی چیرا با تکیه بر آمار و اطلاعات، بررسی مستمر بازارها و شناخت کافی از فعالان حوزه مواد شوینده بهداشتی و مواد شیمیایی، معدنی اعم از تولید کـنندگان، مصرف کـنندگان، تجارت داخلی و خارجی، خریـداران، صادرکـنندگان و فروشـندگان، علاوه بر فعالیت مستقل خود، آمادگی دارد در خصوص بازاریابی و فروش محصولات تولیدی واحدهای تولیدی و کارخانجات و در قـالب فروش و برند سازی داخـلی و صـادراتی کالاها، با بهره مندی از کارشنـاسان خبره و مطلع و شبـکه گسترده تبلیـغات و بازاریابی خود، بازار فروش پایداری را برای محصـولات و کالاهای سایر مؤسسات این حوزه فراهم سازد .

اهداف استراتژیک

۲- صادرات کالا :

در زمینه تجارت خارجی فعالیت‌های شرکت شامل موارد ذیل می‌باشد :

  • ۱ : صادرات مواد شوینده بهداشتی و مواد اولیه شیمیایی بنا به سفارش با قیمت مناسب و کیفیت بالا به کشورهای مورد نظر به سفارش شرکتها و کارخانه‌های تولیدی با توجه به اصالت مواد شیمیاییب : مشـارکت و همکـاری با صادرکـنندگان مواد شیمیایی در زمینه بازاریابی، فروش و برنـد سازی کالا های صادراتی
    ۲ : صادرات تولیدات داخلی کارخانه‌های کشور که دارای پتانسیل و ظرفیت صادراتی هستند و به لحاظ کیفیت دارای مزیت نسـبی می‌باشند اعم از مواد شوینده بهداشتی ، مواد اولیـه شیمیایی و معدنی جزو افتخـارات این مجمـوعه می‌باشد .
    ۳ : ارائه خدمات صادراتی از قبیل بسته ‌بندی اصولی، تشریفات امور گمرکی و تحویل کالا در هر یک از مرزهای خروجی کشور و پورت های صادراتی.
    ۴: با توجه به تجربیـات و شنـاخت راهکارها و بستـرهای اجرایی امر، مشاوره و مباشرت برای فروش و صـدور کالاهای تولیدکنندگان داخلی به کشورهای در حال توسعه و همچنین کشورهای توسعه یافته برای افزایش فروش و صادرات کالاهای تولیدی داخل خریداری مواد اولیه آنان، لـذا از کلیه تولیدکـنندگان مواد شوینده بهداشتی ، مواد شیمیایی و معدنی دعوت می نمائیـم که ضمن تماس و همکاری با این شرکـت از خدمات تخصصی صادراتی به منظـور بازاریابی و فروش حرفه ای در داخل کشور این شرکت بهره مند شوند .
لیست سایت های انگلیسی و بین المللی مجموعه ما:

www.chiradetergent.com

www.20detergent.com

www.wedetergent.com

www.cheapdetergent.com

www.persiadetergent.com

صادرات کالا

 ۳- همکاری‌های پژوهشی و تجاری سازی تحقیقات :

با توجه به زمینه‌های مساعـدی که برای تنـوع سبد صادراتی کشـور فراهم شده است، شرکت شوینده بهداشتی چیرا فعالیت در زمینه تجاری سازی نتایج تحقیقات و تولید محصولات جدید را یکی از راهبردهای جدی خود قرار داده، از همه پژوهشگران و پژوهشکده‌ها و مجموعه‌های تحقیقاتی سراسر کشور در این زمینه دعوت به همکاری می‌نماید .

همکاری

امید است این تعامل علمی رهگشای تولید سهـل و آسان بعضی از مواد اولیـه مورد نظـر ما و مورد نیاز کشـور از جمله در زمینه مواد شیمیایی و معدنی سایر مواد دیگر…. گردد .

شرکت شوینده بهداشتی چیرا

مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

 

 

مشاور و مدیر فروش: آقای  اسدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۵۰۳۸۲
آدرس کانال: chiratrade@
پست الکترونیکی: chiratrade@gmail.com
مکانآدرس دفتر مرکزی: تهران – نارمک – خیابان فرجام – ساختمان ارکید